Web Adresim İnternet Hizmetleri Ve Reklamcılık

Şirketimiz Hakkında

Biz Kimiz?

Web Adresim, şirketimizce yetişmiş uzman kadromuz, biriktirdiğimiz bilgi birikimi ve sağlanılan yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel tanınmışlığımız oldukça değerli konumdadır. Reklam için sadece estetik görünümün ya da sadece işlevselliğin yeterli gelmeyeceğinin bilincinde olup yaratıcılıkla analitik bakış açısını ayrılmaz bir ikili olarak görür.

Web Adresim, “Zirveye Uzanan Çizgi” mottosuyla hızla değişen dijital dünyanın nabzını tutarak yenilikçilikten, özgün olmaktan ve ruhu genç, tecrübesi engin dinamik kadrosu ile stratejik ve yaratıcı çözümler sunar. Kısa zaman içinde deneyimli uzman personeliyle Türkiye’nin en öncü bilişim firmalarından bir tanesi olmuştur.

Yakından takipçisi olduğumuz dijital dönüşümün değerlerini göz önünde tutarak; Google SEO, Google Local SEO, Google Adwords, Optimizasyon, Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamları, Mobil Uygulama hizmetleri ile firmanızın hedef kitleniz tarafından görünür kılınması için yaratıcı stratejiler gerçekleştirir.

Tecrübelerimiz

SEO - 758 proje
Web Tasarım - 418 proje
Yazılım Geliştirme - 120 proje
Sosyal Medya Reklamları - 20 proje
Mobil Uygulama - 6 proje

Bizimle Çalışmanızın Faydaları

Zaman Tasarrufu

Kendi alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile çalışmanız hedeflediğiniz kitleye ulaşmak için büyük bir zaman tasarrufu sağlar. Bu firmanıza önemli avantajlar sağlayacaktır.

Marka Geliştirme

Firmanız ile ilgili kimlik dizaynı ve kimlik kılavuzu, logo tasarımı gibi konularda önemli bir portfolyo hazırlarız. Böylelikle bu hizmetimiz sayesinde markanız hedeflediğiniz amaca yönelir.

Ekonomik Maliyet

Reklam çalışmalarınızı bir reklam ajansı ile yürütmek pazarlama için ayırdığınız bedelin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlar. Reklam çalışmasında gerekli olan her şeyi bir arada sunan Web Adresim sayesinde daha az bütçe ile harka bir çalışma yapılabilir. En iyi reklam büyük kitlelere ulaşmış, maksimum getirisi olan reklamdır.

Firmanızın Güvenliği

Web Adresim Dijital Reklam Ajansı tüm yeni açılacak olan hesaplarınızı firmanızın resmi e-mail adresi üzerinden yapar ve yönetir. Burada esas olan firmanızdır. İleride hizmet akdini sonlandırmak istediğinizde kaldığı yerden devam eder ve hiç bir veri kaybı yaşanmaz.